Fantastická pomoc bubliniek v poštových obálkach

S bublinkovými obálkami sa stretol už asi každý z nás, s rozmachom internetového nakupovania sa k nám dostávajú poštové zásielky zabalené aj do spomínaných plastových bublinkových obálok. Ich viaceré veľkosti umožňujú posielať v nich všetko od drobných súčiastok až po textilné výrobky menších rozmerov. Nepriedušné, vzduchotesné, vodotesné, s kvalitným lepiacim systémom, ktorý je formou lepiaceho pásika na boku každej obálky, s pridanou ochranou proti mechanickému poškodeniu formou bublinkovej fólie, ktorá je nalepená na vnútornej strane obálok a tiež tmavej, nepriehľadnej farbe je táto forma balenia zásielok najvhodnejšia.

Aj parfém môžete zabaliť

Poštové služby sú prístupné každému z nás, posielame mnoho vecí, dokumentov, darčekov či iných zásielok, ktoré neraz putujú aj týždne, kým sa dostanú k adresátovi. Počas cesty prechádzajú rukami kuriérov a prepravcov, a neraz je to nie je veľmi ohľaduplná manipulácia, takže je dôležité, aby bublinkové obálky obálky tento nápor vydržali a do cieľa došli v poriadku a neporušené. Toto dokáže zabezpečiť spomínaná bublinková obálka.

Výrobcovia sa pri návrhoch nových produktov sústredia na kvalitu a využiteľnosť daného výrobku, ich cieľom je pomôcť zákazníkom, a to sa pri vývoji týchto obálok podarilo. Ich uzatvorenie je bezpečné a jednorazové, aby obsah zostal vo vnútri, o to sa stará lepiaci pásik obálky, mäkké steny s bublinkami ho zasa ochránia pred silným tlakom, ktorý by ich zničil a tmavá farba steny obálky zase celý obsah dôkladne ukryje.

Zalepiť obálku nie je problém

Formát obálky umožňuje do nej vkladať písomnosti, knihy, časopisy, kozmetické výrobky, bižutériu, šperky, súčiastky, darčeky a textílie či mnoho iných druhov predmetov. Spoľahlivé vlastnosti plastu obsah ochránia pred vodou, prachom, slnečnými lúčmi, a tiež drobným hmyzom, čo je nepochybne veľmi dobrý dôvod na to, aby boli súčasťou každej zásielky, ktorú posielame.

About the Author

You may also like these