Zoznámte vaše deti so zips vreckami

Mať v dnešnej dobe malé deti, nie je vôbec ľahké. Akonáhle im začnú školské povinnosti, rodičia budú natoľko vyťažení, že ich to môže veľmi stresovať, a každá nepríjemnosť v súvislosti so školskou dochádzkou potom môže zbytočne zvyšovať napätie v rodine. Mali by sme sa teda snažiť deťom uľahčiť školskú dochádzku, ako je to len možné.

Jednou z ciest, ako to urobiť, sú aj zip sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk. Je to niekedy pomôcka na nezaplatenie, tak by sme si tu mohli popísať aspoň niektoré situácie, v ktorých tieto pomôcky môžu byť nápomocné:

olovrant do školy

Desiata – deti by nemali byť odbývané fastfoodom, pre ich zdravie je to škodlivé, najmä v kombinácii bieleho pečiva, sladkostí, kofeínových nápojov, mäsa a nedostatku vlákniny. Pripravujte deťom zdravé strukovinové nátierky, celozrnné bagety a chlieb a dostatok ovocia, zeleniny a orechov. To všetko im vždy ráno nachystajte do zips vrecúšok, v ktorých bude desiata bezpečne uložená, a pre istotu môžete ešte vrecká vložiť do plastovej dózy s vekom.

výtvarné potreby

Výtvarné potreby – deti potrebujú mať v škole rôzne pomôcky do výtvarnej výchovy, napríklad lepidlá, plastelínu, pastelky, fixky, vodové farby, ceruzky, šnúrky, sponky, povrázky, korálky atď. To všetko sa zmestí do vrecúšok so zipsom a žiadna drobnosť sa odtiaľto nikam nestratí.

Telesná výchova – k telesnej výchove patria aj základné hygienické pravidlá, ktoré sa týkajú okrem umývania a sprchovania aj prezliekania do suchého a čistého oblečenia. Prepotený cvičebný úbor a ponožky by mali byť ukladané do vhodných nádob, a k tomu perfektne poslúžia práve veľké vrecká so zipsom. Neprepustia von baktérie ani zápach a takto vaše ratolesti bezpečne domov prenesú použité oblečenie, ktoré sa následne vložia do automatickej práčky.

S vrecúškami na zips budú mať vaše deti aj vy samotní oveľa menej práce a starostí, a uľahčíte si s nimi každodenný život, čo tiež zmierni vplyv stresu, ktorého zažívame niekedy až príliš.

About the Author

You may also like these