Ovocie a zelenina

Odjakživa milujem ovocie a zeleninu. A preto som si tiež zaobstarala skladacie bednicky. Je to super vec, ktorá by nemala chýbať v domácnosti absolútne nikomu. Majú totiž celkom dosť využitia. Keď máte napríklad v aute málo miesta a chcete organizovať nejakú oslavu, na ktorú sa tešíte, skladacie debničky si jednoducho rozložíte a potom zase zložíte. Nie je to nič zložité. Do skladacích debničiek si môžete dať úplne čokoľvek, čo chcete, pretože sú celkom priestranné a zmestí sa do nich veľa vecí.

kiwi

Napríklad taký menší melón, pomaranče, pomelo, mandarínky a tak ďalej. Tieto debničky sa často využívajú, keď sa prevážajú rôzne tovary do obchodu. A tieto debničky sú fakt super, majú plno výhod a sú fakt užitočné. Už niekoľkokrát som si do nich dávala veci, keď som si potrebovala niečo previesť a nikdy som nebola sklamaná. Najčastejšie v nich vozím práve ovocie a zeleninu, ktorú mám rada. Napríklad k mamke. A aká zelenina že to je? Rozoberieme si to trochu bližšie.

kiwi

  • Mandarínky – mandarínky milujem odjakživa (teda také tie sladké). Majú v sebe hrozne veľa vitamínov, ako asi každé ovocie, ale mne hrozne chutia.
  • Melón – v lete nikdy nesmie chýbať melón. Melón je jednoducho ovocie číslo jedna, ktoré v lete ním úplne najviac. Melón v lete nádherne osvieži, keď sú vonku také tie horúčavy, kedy je fakt teplo, potíte sa a zle sa dýcha. Môj priateľ by vám o tom mohol rozprávať, že melóny kupujem furt.
  • Jabĺčka – aj jabĺčka sú dobré. Občas je ním, ale nechutia mi až tak veľa, ako napríklad melón ako taká samotná. Preto ich často dávam dcére, a tiež z nich robím výborný šalát, ktorého by som sa vždy mohla ujsť.
  • Kivi – kivi je tiež veľmi dobré a je to doslova vitamínová bomba. Dokážete si predstaviť, koľko také jedno kivi obsahuje vitamínov? A okrem toho skvelé chutí, takže ho ním celkom často.

About the Author

You may also like these