Ako vyberať dievčatá na sex privátoch.

Ak sa už osamelý muž rozhodne po prvýkrát využiť služby sex privátov na Slovensku, mal by sa riadiť aspoň niekoľkými nepísanými pravidlami, ktoré mu pomôže prekonať počiatočnú nervozitu. Internetové stránky s bohatým výberom krásnych dievčat sú už dosť rozšírené, takže ich nie je problém rýchlo vyhľadať. Najlepšie je zavítať na tie, ktoré majú dobré recenzie a veľký výber dievčat. Dôležitý je tiež dostatok informácii na profiloch dievčat, kde by ste mali registrovať kvalitné fotografie dievčat, informácie o cene za poskytnutý čas služieb, vykonávané sexuálne praktiky a skúsenosti. Na základe všetkých týchto informácií je vyberanie krások oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie.

modelky

Ak plánujte prvú návštevu, napríklad na privát sex Piešťany, tak pri výbere dievčatá môžete urobiť aj niekoľko chýb, ktorých sa treba vyvarovať. Vždy je lepšie, ak si pri prvom stretnutí zvolíte slečnu so skúsenosťami, ktorá vás prevedie celým stretnutím a váš zážitok bude určite výrazne intenzívnejší ako v prípade stretnutia s mladou študentkou. Preto si na začiatku nevyberajte neskúsené dievčatá, na tie ešte budete mať času dosť.

Rovnako si nevyberajte na začiatok dámu s extrémne vysokou cenou, kedy nie sú výnimočné ani ceny 300 eur a viac na hodinu. Na prvom stretnutí budete taký vystresovaný, že po zaplatení takejto sumy budete mať problém sa zmôcť aspoň na nejakú akciu. A ak vaša pýcha sklame (čo sa stáva na prvých stretnutiach pomerne často), svoje peniaze aj tak naspäť nedostanete. Preto vyskúšajte na úvod profesionálku s prijateľnou cenou, kde bude váš stres na nižšej úrovni.

krásna žena

Rovnako si nikdy nevyberajte dievčatá, ktorých fotografie sú nejasné, zozadu, alebo kde nevidieť tvár. Pravdepodobne takáto dáma niečo skrýva, na čo by ste prišli možno až po zaplatení, takže radšej choďte na istotu. To isté platí o cene, ktorá musí byť na profile dievčaťa jasne daná aj s časom poskytovaných služieb. A ak niečomu nerozumiete, overte si to vždy počas prvého telefonického kontaktu pred vašou návštevou.

About the Author

You may also like these