Založenie s.r.o. rýchlo a jednoducho

Vyskytla sa u vás neodolateľná obchodná príležitosť, alebo chcete začať podnikať jedna z prvých veci, ktorú je potrebne vybaviť je založenie spoločnosti. Založenie spoločnosti trvá týždne a musíte vybaviť niekoľko úkonov, ktoré vám zaberú kopec času ale aj peňazí. Dokonca sa môže stať, že nedodáte všetky potrebné dokumenty a založenej vašej spoločnosti sa tak skomplikuje. Pri založení spoločnosti musíte myslieť na výber obchodného mena, predmetu podnikania, miesto sídla. Ďalej je treba určiť zodpovedné osoby ako konateľov, spoločníkov, výšku a správcu vkladu, ktoré tvorí základné imanie spoločnosti.

Papiere

Treba vypracovať a predložiť rôzne dokumenty ako napríklad zakladateľskú listinu, spoločenskú zmluvu, splnomocnenie. Tieto dokumenty sa často menia a je preto potrebne si dávať pozor čo všetko treba predložiť. Musíte dodať všetky dokumenty a získať živnostenské oprávnenie a nakoniec zapísať spoločnosť do obchodného registra. Založením spoločnosti všetko nekončí treba spracúvať účtovníctvo, komunikovať s úradmi, označiť sídlo a podobne. Nie je preto lepšie prenechať aspoň časť práce na niekoho iného a kúpiť hotovú spoločnosť? Jedna sa o spoločnosti, ktoré sú už založené a platné zaregistrované v obchodom registri.

Podpis zmluvy

Majú všetky potrebné náležitosti ako IČO, DIČ a poprípade aj IČ DPH. Môžete si vybrať či chcete spoločnosť rovno zaregistrovanú ako platca DPH alebo hľadáte na predaj sro bez DPH. Môžete si kúpiť spoločnosť bez histórie, ktorá bola vytvorená za účelom jej predaja. Ale môžete kúpiť aj spoločnosť s históriou, ktorú sa rozhodol predať jej bývalý majiteľ a po podpise zmluvy stráca všetky práva s ňou spoločne. Spoločnosti sú bez dlhov a problémov. Všetky spoločnosti pred predajom musia byť riadne skontrolované, preto sa nemusíte obávať rizika. Ak chcete začať podnikať hneď a nechcete strácať čas vybavovaním všetkých povinnosti a behaním po úradoch. Nájdite si rovno založenú spoločnosť rýchlo a jednoducho a začnite podnikať ešte dnes.

About the Author

You may also like these