Efektívne využitie času

Masáže prostaty sa svojim obsahom a masážnymi technikami zaradzujú do masáží erotického charakteru. Sú senzuálnym zážitkom, s obľubou vyhľadávané. Mužom pomáhajú k lepšiemu prekrvovaniu intímnych zón. Týmto zónam sa maséri a masérky pri klasických masážach vyhýbajú, a z toho dôvodu nebudú mať bežné masáže taký intenzívny účinok na ľudské telo aj myseľ. Masáže prostaty sú masážami senzuálneho typu, čo znamená, ich úlohou je predovšetkým stimulácia pohlavných orgánov a blízkeho okolia, v ktorom sa nachádzajú dôležité body.

masáž

Senzuálne masáže poskytujú hlboký erotický zážitok, pretože sa nesú v znamení hravosti, podmanivosti a erotiky. Žiadna erotická masáž nebude identická tej predošlej a to ani v prípade, že bude vykonávaná rovnakou licencovanou tantrickou masérkou. Je to z toho dôvodu, že erotické masáže sú spontánnymi aktivitami, ktoré nemajú presne zadaný program ani striktne spísané pravidlá, podľa ktorých musí erotická masáž prebiehať. Erotické masáže, nevynímajúc masáže prostaty sa vyvíjajú podľa toho, ako zákazník alebo zákazníčka reaguje na dotyky a pohyby masérky alebo maséra.

masáž

Masérka, prípadne masér, si pozorne všímajú reakcie svojich klientov a podľa toho aj samotný tantrický masážny program vypadá. Cieľom takýchto masáží je zvýšiť citlivosť zákazníka na podnety okolo, čo robí z erotických masáží veľmi účinné afrodiziakum. Erotické masáže sú určené každému: jedincovi, párom, zvedavým ľudom, nováčikom, skúseným zákazníkom, ktorí vedia, čo od takejto masáže čakať. Nezáleží, či ste len zvedavý na to, ako takáto masáž prebieha, chcete efektívne využiť množstvo voľného času alebo sa len potrebujete odreagovať a zbaviť sa nahromadenej negatívnej energie. Erotické masáže sú prístupné všetkým, ktorí ich v tej chvíli potrebujú. Masážne tantrické salóny sú otvorené takmer stále.

About the Author

You may also like these