Prijať samú seba je dôležité

Častokrát je vec postavy aj geneticky daná záležitosť, ktorá sa len ťažko mení a ovplyvňuje. Potrebné je preto prijať tento fakt a brať sa taká aká si s láskou a rešpektom k sebe samej. Veď predsa s každým tvarom sa dá efektívne pracovať a preto aj každý typ postavy má svoje odporúčania a tipy na strihy a tvary oblečenia, ktoré mu pristanú. Aj moletky tak môžu byť krásne a atraktívne a to stačí len správne veľkosť, zaujímavé kúsky a tie správne strihy, ktoré zvýraznia prednosti a zakryjú malé nerovnomernosti.

To akej postave čo svedčí nájdete v mnohých článkoch, blogoch a podobne na internete. Iste sa vám podarí identifikovať svoj typ postavy a nájsť, ktoré tvary a strihy vám budú najviac lichotiť. Móde je aj o kalkulovaní a poznatkoch, nielen o vkuse a estetike.

slim jeans

Napríklad také slimmer jeans jednoducho majú svoj ženský apeal a krásne obtiahnu nohy, zvýraznia tak ženskosť a jej krivky. Pritom nemusíte byť zrovna dokonalá modelka, aby ste si mohla podobné jeansy dať. Pre moletnejšoe postavy akurát môžete zvoliť sexi tmavšie farby a hladkú látku, ktorá nemá žiadne aplikácie, vzory a podobne, čo opticky postavu a nohy zoštíhli. Podobne sa dá skorigovať aj nižšia postavy, nerovnomerné alebo príliš chudé nohy, nedokonalosti pásu alebo brucha a podobne. Na všetko sa nájde nejaké to riešenie, ktoré urobí korekcie alebo zakryje, čo netreba zvýrazniť. Pokiaľ chcete dekolt a ženskosť zvýrazniť, doplňte slimmer jeans topom alebo blúzkou s výstrihom do V. V výstrih rozhodne pôsobí skvelo a zvýrazňuje ženskosť a ženské krivky.

jeansy

Pás a brucho budú výborne vyzerať vo vysokom páse a tiež dajú vyniknúť ladným krivkám a prípadne pás ešte aj zoštíhlia. Vysoký pás dokonca perfektne predĺži nohy, samozrejme, vtedy, keď si top zapravíte do vnútra nohavíc. Každá žena je naozaj krásna a treba do podporiť aj skvelými pestrými módnymi outfitmi.

About the Author

You may also like these