Senzuálnu masáž si môžete užiť aj po sexe

Keď sa povie senzuálna masáž, tak si ju asi mnohí z vás, predstavia ako súčasť milostnej predohry. V tomto bode milovania, je nepochybne veľmi vhodným spestrením. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, že môže slúžiť aj ako akási dohra vášho spoločného sexu?Nahý muž a žena ležia v objatí v tme.jpg

Povzbudí aj upokojí

Hlavnou pointou senzuálnej masáže je, aby človeka nabudila na sex. Preto si možno hovoríte, že po jeho skončení, už vlastne nemá zmysel. Kto však povedal, že si nemôžete užiť milovanie dvakrát za sebou? Počas masáže naberiete nové sily a môžete ísť opäť na to.
Po milovaní si ju však môžete užiť i vtedy, keď nemáte v pláne pokračovať. Správne zvolený postup masáže, dokáže upokojiť vašu myseľ. Počas tejto chvíľky vo vás doznejú všetky príjemné pocity, ktoré ste zažili pred chvíľkou a vaše milovanie bude mať veľmi príjemnú bodku.

Prežijete ju intenzívnejšie

Ak sa do senzuálnej masáže pustíte až po sexe, získate http://www.topky.sk/cl/100313/1681157/Jojka-odvysiela-novu-sou–Hlavnou-hviezdou-Jaro-Slavik—-Neuverite–na-co-sa-nechal-nahovorit- ešte jednu výhodu. Vaše pohlavné orgány sú v tomto momente dokonale prekrvené, takže akákoľvek ďalšia stimulácia, bude omnoho intenzívnejšia. Ďalší dôvod, prečo senzuálnu masáž, aspoň raz, vyskúšať až po milovaní. Možno sa vám to nakoniec zapáči tak, že ju úplne vylúčite z vašej predohry. Pamätajte na jednu vec, a to, že masáž, ktorú budete uskutočňovať až po milostnom akte, by mala vyzerať trošku inak. Nevenujte sa prevažne intímnym partiám, ale skôr celému telu. Samozrejme, že intímne partie nesmiete obísť. Venujte sa im však až na druhom mieste.Polonahá žena leží na gauči, ktorí sa ponára do vody.jpg

Dohodnite sa

Pred sexom sa môžete masírovať navzájom alebo najprv jeden druhého, a potom druhý prvého. Ak sa však rozhodnete pre možnosť, o ktorej hovoríme, teda pre masáž po sexe, mali by ste sa dohodnúť, že bude vymasírovaný len jeden z vás. Prečo? Aby ten druhý nevychladol a masírovanie pre neho nebolo príťažou. Ak by ste však v milovaní hodlali pokračovať, tak sa masírujte pokojne navzájom.

About the Author

You may also like these