Prekladáte svadbu?

Všetko vyzeralo nádejne, keď sa po pokojnej pozatváranej jari dostavilo leto a fungovalo viac menej v starých koľajach ako aj iné letá. No, znova prichádza jeseň a počet nakazených chorobou začal nenápadne stúpať. Rána a noci sú chladné, cez deň sa však teploty stále stúpajú k tridsiatkam. Tieto veľké teplotné rozdiely zatočia aj s obyčajnými chorobami, nieto ešte s koronavírusom. Preto sa vláda rozhodla zakročiť v prípade svadieb a ohraničiť počet hostí, ktorí sa môžu na nich zúčastniť. Nakoniec privolila na väčší počet účastníkov ako pôvodne plánovala, ale za prísnych bezpečnostných opatrení. V prípade ich nedodržania hrozia veľké pokuty podniku, v ktorom daná svadba je a preto sa vedie debata, či si svadbu radšej znova nepreložiť, keď neviete dať záruku, že vaši hostia budú disciplinovaní v nosení rúšok.

couples-5075060_1920

Tak čo, aj vy máte v pláne preložiť svadbu?

Tak vám lacné svadobné oznámenia padnú viac než vhod. Okrem milióna iných vecí sa vám isto zmení aj dátum svadby, takže staré oznámenie už budú pasé a budete musieť dať vyrobiť nové s novým dátumom. Dizajn si môžete ešte premyslieť, možno sa vám už aj vaše staré oznámenie prestali páčiť a tak siahnete po inom dizajne, ktorý bude v konečnom dôsledku ešte efektnejší a premyslenejší ako tomu bolo predtým.

ring-2363681_1920

Nikto nevie predpokladať ako to bude s koronavírusom opäť na jar a či sa opatrenia uvoľnia alebo, či sa podarí vedcom získať očkovaciu protilátku, ktorou by sme sa mohli dať zaočkovať. Zostávať nám len tipovať a hádať… Preto by som sa skôr orientovala na letné svadby, keďže je väčší predpoklad, že cez leto to bude opäť uvoľnenejšie a bezpečnejšie ako v obdobiach kedy vyvádza aj obyčajná chrípka, či kašeľ a nádcha. Tak si zvoľte váš pekný dátum svadby (taký, aby si ho aj manžel zapamätal) a dajte si vyrobiť nové oznámenie. Ešte stále si to budete môcť rozmyslieť a tak získate trochu viac času, kedy fungujete ako snúbenci. Aj toto obdobie má svoje čaro.

About the Author

You may also like these