Nenechávajte kvalitný sex na náhodu

Človek sa dostane v živote do takých situácií, keď sa musí rozhodovať, akým smerom sa vydá. Platí to aj v oblasti nášho zdravia, pretože to je to najcennejšie, čo máme a mali by sme sa oň starať čo najlepšie. Prevencia je totiž oveľa účinnejšia a aj lacnejšia ako nasledujúca liečba, a aj nadmerné užívanie liekov má svoje negatíva. V tejto oblasti však vedci pokročili ďalej a dnes nám ponúkajú širokú škálu liečiv.

tabletky, kapsule

Mnohé choroby, ktoré človeka postretnú, sa dnes dajú liečiť a na každú z nich sú určené jednotlivé lieky, obsahujúce účinnú látku. K zdravotným ťažkostiam môžeme okrem bežných chorôb začleniť aj erektilnú dysfunkciu, to znamená neschopnosť udržať dostatočne dlho pevnú erekciu u mužov. No dobrá správa je, že aj tento problém je v súčasnosti možné liečiť, a to pre väčšinu ľudí dobre známou modrou tabletkou. No už menej ľudí má vedomosť o tom, že cobra Lacnegenerika.to tento liek má tiež generikum, čo znamená náhradu, ale s rovnakou účinnou látkou sildenafil.

Viagra, modrá tabletka, je na svete známa už nejaký ten čas, no pre niekoho môže byť cenovo nedostupná, a tak vedci prišli s náhradných liečivom, generikom s názvom Cobra. Tento liek je však o niečo účinnejší, pretože obsahuje o 20mg sildenafilu viac. Výhodnejšia je aj v slabších vedľajších účinkoch. Pozor však, Cobra nie je afrodiziakum. Pri prvom užití sa odporúča polovičná dávka pred samotným sexuálnym aktom, účinkovať začína asi pol hodiny po užití a trvá takmer 4 až 5 hodín. Ak polovičná dávka nie je dostatočná, treba ju zvýšiť, ale maximálne na jednu tabletku denne. Alkohol a ťažké jedlá by ste mali vylúčiť, aby boli tablety dostatočne účinné.

nohavice, banán

Cobra je určená pre každú vekovú kategóriu mužov, ale treba zvážiť jej užívanie v prípade, že máte zdravotné ťažkosti, napríklad vysoký krvný tlak, alergiu na účinnú látku, zlú zrážanlivosť krvi, problémy s obličkami a podobne. Vhodné je poradiť sa s ošetrujúcim lekárom. Známe sú aj mierne vedľajšie účinky ako začervenanie tváre, vyrážka, bolesti hlavy, závrate, zlé videnie, upchatý nos či porucha trávenia. Zvlášť opatrní treba byť v prípade, ak erekcia trvá viac ako 4 hodiny, v tom prípade je potrebné vyhľadať lekársku pomoc.

About the Author

You may also like these

No Related Post