Ako si na tom stojíte alebo sex a kondícia u mužov

S pribúdajúcim vekom a postupom času na sebe môžeme zaregistrovať príznaky zhoršenej kondície. Príčinou toho ale nemusí byť len samotný vek, ale v mnohých prípadoch skôr životný štýl a životospráva, akú vedieme. Prečo to ale píšem. Nemám v pláne povedať, že z každého muža musí byť nejaký fitnes guru, atlét či manekýn. Kondícia je však pre mužov dôležitá a súvisí takisto s našim sexuálnym životom.

muž, svalovec

Konkrétne s tým, či ešte stále dokážeme dosahovať kvalitnú erekciu alebo máme naopak veľmi blízko k erektilnej dysfunkcii, čiže k poruche, ktorá súvisí s nedostatočnou, slabou erekciou, následkom čoho nevieme dopriať sebe a ani našej partnerke plnohodnotný sexuálny styk.

  • Príčiny môžu byť rôzneho druhu. Môžu súvisieť s našim zdravotným stavom, ale aj s narušenou psychikou. V neposlednom rade je faktorom hladina testosterónu v tele.

Veľa pánov ale pozná rýchlejšie riešenie, než by sa mali pokúšať eliminovať zo svojho života škodlivé vplyvy. Genericum cobra alebo tablety na predpis viagra vedia priniesť rýchly účinok a silnú erekciu. Môže za to látka sildenafil, ktorá pôsobí na potrebné roztiahnutie ciev a zvýšený nával krvi do penisu. Tým pádom pri erotickej stimulácii prichádza k silnému stoporeniu údu, čím prichádza ku kvalitnej erekcii.

doktorka, sestrička

Dokáže byť ale otázne, čo možno nazvať erektilnou dysfunkciou a čo len prechodným stavom. Odpoveď na to je však v podstate jednoduchá. Ak tento stav pretrváva už dlhodobo, čiže ak je slabá erekcia vašim problémom už niekoľko mesiacov, potom už môžeme vravieť o diagnóze. To znamená, že by ste následne mali navštíviť odborného lekára a podstúpiť liečbu, akú vám naordinuje. Tá bude pravdepodobne vychádzať z konkrétnych príčin, ktoré túto poruchu spôsobujú práve u vás.

  • Teda či ide už o zmienené organické, psychologické alebo hormonálne faktory.
  • Odporučenou liečbou je tiež zmena životosprávy.

About the Author

You may also like these

No Related Post