Vyzdobte si detskú izbu

Máte svoju vlastnú izbičku? Potom ste určite premýšľali, ako si ho ozdobiť a spríjemniť čo najviac, aby ste sa v ňom cítili príjemne. Jednou z výzdob môžu byť tiež LED pásiky metráž Dual White Ledprudkt, ktoré izbu nádherne rozžiaria. Môžu byť v najrôznejších farbách – od základnej obyčajnej bielej, čiernej, až po modrú, červenú, alebo napríklad pre dievčatká aj ružovú. Je čisto na vás, akú farbu si zvolíte. Ako ďalej si môžete ozdobiť izbičku? Záleží na tom, či sa jedná o detskú izbičku, alebo skôr teenagerskú. Rozoberieme si to viac dopodrobna. Teenagerská izbička – sem by sa hodili nejaké plagáty obľúbenej skupiny teenagera, alebo napríklad nejaké tapety či niečo iné.

led

Tiež tu môže byť vymaľovaná stena podľa toho, akú má rád farbu. Detská izbička – hlavne mamičky mi určite dajú za pravdu, že najväčšou ozdobou pre dieťa v detskej izbičke sú bezpochyby hračky. Môžu byť rôznych veľkostí. Napríklad plyšové hračky, štrchacie hračky, vzdelávacie hračky.. ja som práve pred nejakou dobou dcérke kúpila takú tú kresliacu tabuľku (ako malé dieťa som jej tiež mala), kde sa všetko dá pretiahnutím jednoducho zmazať. A viete, ako veľmi sa s ňou teraz hrá?

ledTo je jednoducho úžasné, že taká „blbosť“ sa dieťaťu tak veľmi páči a že sa s ňou toľko vyhrá. Mala som z toho obrovskú radosť a dúfala som v to, že sa jej bude páčiť. A tiež že áno. Som naozaj rada. Moja dcéra má toľko hračiek, že som ich toľko ani ja nemala, keď som bola malá. Ďalšie, čo moja dcéra zbožňuje sú také tie rozvíjacie hračky (skladačky a podobne), to sa jej tiež veľmi páči a hrozne veľmi to skúma. A tiež má rada nové veci. Zaobstarala som jej do izbičky LED pásiky metráž Dual White a bola nadšená z tých krásnych farieb. Takže vidíte, že aj takou maličkosťou dieťa môžete potešiť a to je predsa veľmi nádherné, čo hovoríte…?

About the Author

You may also like these