Vitamín B – optimalizácia tela aj ducha

Aké produkty z našej ponuke odporúčame?

Adelle Davis B12 – cena 11,45 eur za balenie – B12 nájdete len v živočíšnych druhoch potraviny, t.j. mäso, vajcia, vnútornosti a jeho prípadný nedostatok treba do tela doplniť. Je nevyhnutný na imunitný systém, znižuje únavu a vyčerpanie, spolupracuje s látkovou premenou a vytváraniu energie nutnej na každý deň. Vvýhodným balením a vhodným výberom pre vás je balíček SRDCE za cenu 43,90 eur za balenie – ide o kombinácii niekoľko zdravých doplnkov. V darčekovom balení nechýbajú potrebné vitamíny a minerálne látky ako magnézium, B6 komplex, Zinok forte kapsuly a Lipzomálny B-komplex. B6 je riešením pre športovcov, ženy, ktoré používajú hormonálnu antikoncepciu, anemickí ľudia a iní. Je skvelým prostriedkom na rovnováhu nervového systému a zabezpečí vám celkové uvoľnenie. Uvedený komplex slúži aj k správnej regulácii krvi, pomáha pri raste zubov a znižuje napätie svalov.

DOPLNOK stravy

Ďalšie darčekové balenie – balíček ZDRAVIE, pričom kombinácia viacerých minerálnych látkok prospieva k všeobecnému fyzickému zdraviu a psychickej vitalite.

Len za cenu 78,89 eur získate hneď niekoľko účinných prvkov, a to: lipomozálny vitamín D3, K2, lipozomálny glutatión, lipozomálny zinok v kombinácii s vitamínom C, lioozomálny B-komplex. Toto vianočné balenie môže byť zároveň príjemným a užitočným prekvapením pre vašich blízkych. Biocom Mag-C B6 kapsuly za 15,13 eur – výborná kombinácia na fungovanie nervového systému, svalov a zároveň posilňuje váš imunitný systém. Forever B12 Plus – 21.50 eur – pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť svoju energiu a celkovo radosť zo života, prostriedok s obsahom kyseliny listovej a vitamínu B12.

FIT

Zdravie shop je to pravé miesto pre vás, ak vám záleží na vašom zdraví a zdraví vašich blízkych. Za pomerne nízke ceny získate účinné produkty, či už z kategórie výživových doplnkov či vitamínov a minerálnych látok. Využite náš e-shop aj pri objednávaní účinného vitamínu B: https://www.zdravie-shop.sk/kategoria/vitamin-b/

Poznáte účinky vitamínu B na organizmus?

Vitamín B Zdravie-shop.sk jednoznačne súvisí s celkovým ozdravením tela, no zároveň pôsobí na nervový systém, optimalizuje vaše duševné zdravie a vytvára energiu pre bežný život. Vitamín B súvisí s regeneráciou vlasov, nechtov a pokožky a činnosťou nervovej sústavy.

About the Author

You may also like these