Praktické rolety pre váš altánok

Kazí vám radosť zo záhradného altánku pálivé slnko, ktoré na vás svieti zboku? Vyriešte túto nepríjemnosť jednoducho a efektne pomocou altánkových tieniacich roliet. Altánkové rolety vás ochránia pred slnečnými lúčmi v lete, ale tým ich funkcia nekončí. Počas celého roka oceníte ochranu pred silným vetrom, ktoré vám tieto rolety budú poskytovať. Sú odolné a dostatočne zaťažené kovovou konštrukciou, takže ich nezničia ani náročné poveternostné podmienky napríklad počas letných búrok. Rolety do altánku Screenoverolety si môžete dať namontovať len z jednej strany, alebo môžete ich umiestniť aj po celom obvode altánku.

altánok

Tak získate aj spoľahlivú ochranu pred otravným hmyzom počas letných večerov. Rolety sú priehľadné pri pohľade zvnútra von, no vy ste chránení pred okolím, čím získate súkromie, ktoré je na nezaplatenie. Obávate sa, že váš altánok je až príliš veľký na to, aby sa naň dala umiestniť altánková tieniaca roleta? Vedzte, že rolety je možné vyrobiť až do šírky 7 m a výšky 6 m. Nielen rozmery, ale aj farebné prevedenie je vo vašej réžii. Získate tak nielen praktický, ale aj oku lahodiaci doplnok altánku, ktorý vám bude prinášať pohodlie celoročne. Nielen altánky potrebujú ochranu pred slnkom a vetrom.

večer v altánku

Rovnako aj balkóny bytov sa stanú neporovnateľne príjemnejším miestom na oddych vďaka výhodám, ktoré prinášajú kvalitné a odolné rolety, ktoré si môžete objednať prostredníctvom webovej stránky www.screenoverolety.sk. Zaujíma vás cena roliet na váš balkón, či altánok? Kontaktujte spoločnosť prostredníctvom elektronického formulára, ktorý je dostupný na ich stránke alebo e-mailom a adrese info@screenoverolety.sk. Navštívte webovú stránku spoločnosti a objavte ďalšie zaujímavé, praktické a efektívne formy tieniacej techniky, ktorá nájde celoročné uplatnenie v každej domácnosti, záhrade, či kancelárii.

About the Author

You may also like these