Na pohodlnom matraci zaspíte ako nič!

Niekedy treba pre zdravý a pohodlný spánok niečo viacej urobiť. Pokiaľ máte so zaspávaním problémy, môže ísť o rôzne príčiny. Stres, zdravie alebo iné neduhy môžu prispieť k nespavosti rovnako ako nepohodlná posteľ. Starý a preležaný matrac, navyše nevhodnej tvrdosti alebo naopak príliš mäkký, môže telu rovnako komplikovať akt zaspávania. Pokiaľ sa vám teda spí ťažšie alebo neviete zaspať, skontrolujte najskôr svoju posteľ, kvalitu matraca a posteľné prádlo. Až potom začnite skúmať ďalšie iné príčiny, ktoré by mohli spôsobovať, že si dobre nepospíte.

posteľ

Kvalitný matrac totiž niekedy môže obmedziť príjem tabletiek na spanie. Stačí si vybrať taký, ktorý bude vhodný práve pre vás a stavbu vášho tela. Iný matrac potrebuje športová postava a veľmi štíhli ľudia a iní ľudia, ktorí sedia, prípadne majú viacej kíl. Túto vedu o matracoch vám priblížia v predajniach Segum alebo na matrace Segum.sk.

spánok

Môžete si vybrať zo širokej ponuky kvalitných a pohodlných zdravotných matracov. Od pružinových až po prepracované matrace z pamäťovej peny. Dôkladná kombinácia materiálov a starostlivo vyberané súčasti matracov, ako sú napríklad pružiny a pena, prinášajú výsledok v podobe výborných a pohodlných kvalitných matracov. Dielňa Segum sa už roky výrobou matracov zaoberá a to sa premieta aj to rôznych detailov a inovácií. Cieľom je – čo najpohodlnejší spánok a zdravý spánok.

To všetko môžete mať aj vy, stačí, keď si z ponuky v predajniach alebo v internetovom obchode vyberiete svoj matrac a môžete relaxovať! Zvlášť zaujímavé sú obojstranné matrace, kde jedna strana je mäkšia a druhá tvrdšia. To ocenia tí, ktorí potrebujú tvrdosť matraca striedať alebo meniť častejšie. Stačí ho len otočiť a hotovo! Nezabudnite ani na správny a vhodný rošt, ktorý by mal byť pre váš matrac vhodný. Dostatočná pružnosť je totiž tiež veľmi dôležitá. Matrac sa tak dokonale prispôsobí vášmu telu a prinesie zaslúžený relax.

About the Author

You may also like these