Masáže do hĺbky

Bratislava Tantra Vám ponúka zažiť raj na zemi. Bratislava Tantra je tu pre Vás so svojimi spa tantrickými masážami, ktoré si zamilujete. V ponuke nájdete viacero druhov tantrických masáží, no všetky spojuje jedno základné. Rituál namaste.. Práve tento rituál hneď v úvode masáže je základom každej tantra masáže. Po ňom sa už môžete tešiť na tie najpríjemnejšie dotyky a maznanie sa, ktoré Vás oslobodí od všetkého napätia. V tantra salóne zažijete niečo, čo len tak doma nezažijete. V našom tantra salóne sa môžete tešiť na dokonalý relax hneď v úvode. Uvoľníte sa pri spoločnej sprche s Vami vybranou tantra masérkou, ktorá sa postará o dokonalé uvoľnenie a samozrejme o 100% hygienu, čo je pri tantrických masážach nevyhnutnosť. Jedná sa predsa o masáž, dotyky a láskania na celom Vašom tele, intímne časti nevynímajúc.

nahý zadok

Tantra masáže sú naviazané a spojené s bytím ako takým a s fungovaním mysle, preto každá tantra masáž je hneď v úvode spojená s namaste rituálom, čo znamená vzdanie úcty voči telu. Telo je veľmi dôležité. Taktiež naša myseľ je pre správne fungovanie veľmi dôležitá. Preto ich spojenie a dokonalé uvoľnenie prinesie Vám skutočný oddych a relax. Potom už nasleduje samotná tantrická masáž, podľa Vášho výberu. Môžete si vyberať z viacerých druhov tantrických masáží, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých. Nemajte obavy, pokiaľ ste tantrickú masáž ešte nezažili, tantra masérka Vás jemne prevedie celou https://cs.wikipedia.org/wiki/Cel%25C3%25A1_%25C4%258D%25C3%25A1st procedúrou.

dve kvetiny

Od klasickej masáže tu nájdete masáž pre pokročilých ale aj masáž telo na telo, či tantra masáž, pri ktorej si môžete užívať hneď dve tantra masérky naraz. Masáže sú spojené s príjemným a užitočným. Pokiaľ hľadáte naozaj niečo extra, doprajte si masáž lingamu. Jedná sa o masáž prostaty, pri ktorej si Vás tantra masérka dokonale uvoľní, aby ste si túto masáž mohli užívať bez zbytočných obáv, či ostychov. Jedná sa o masáž zvnútra a preto je dôležité dokonalé uvoľnenie. Samozrejme, ostatné intímne partie Vášho tela neostanú zabudnuté a vy sa tak môžete tešiť na príjemnú masáž penisu ale aj semenníkov a hrazdy medzi konečníkom a semenníkmi. Užite si dokonalú masáž lingamu.

About the Author

You may also like these