Kvalitný matrac SEGUM s unikátnou pružinou Vertinova

Uvedomili ste si niekedy, že až tretinu svojho života strávime v posteli? Je to neuveriteľné, ale je to tak. Pre telo je preto nesmierne dôležité, na akom matraci trávime chvíle nášho spánku. Kvalita matracov, a tým pádom aj kvalita nášho spánku sa prejaví skôr, či neskôr. Či už máme sedavé zamestnanie, vykonávame fyzicky náročnú prácu alebo počas dňa relaxujeme, vždy sa potrebujeme dobre vyspať. Ak sa tak nestane, sme podráždení a na nič nemáme náladu. Ak spíme dlhodobo v zlej polohe kvôli nesprávne zvolenému matracu, môžu nám do života vstúpiť bolesti chrbta.

spiaca zena

Kvalitný matrac od značky SEGUM, ktorý Vám ponúkame, spĺňa všetky kritériá pre pohodlný odpočinok na posteli. Povrch matraca tvorí 4 cm hrubá vrstva polyuretánovej peny. Tá zachováva svoj tvar, takže sa nedeformuje a zaručuje Vám komfort, ktorý si zaslúžite. Jej dodávatelia sú z Anglicka a Rakúska. Pod vrstvou peny je vrstva gumokokosu od spoločnosti SEGUM. Je to prírodný produkt vyrobený z kokosového vlákna a kaučukovníkového mlieka. Gumokokosová vrstva sa nachádza nad, ale aj pod pružinou. Zaujímavým a významným prvkom našich matracov je pružina Family Vertinova Segum.sk. Je to jedinečná pružina, ktorá pozostáva až zo 150 pružiniek na jednom metri štvorcovom.

postel s vankusmi

Vďaka pružine je váha tela rovnomerne rozložená a chrbtica má dostatočnú oporu po celej jej dĺžke. Matrac SEGUM je potiahnutý ochrannou elastickou textíliou, ktorá jadro matraca chráni pred vonkajším znečistením, čím zabezpečí, že Vám naše matrace budú spríjemňovať spánok dlhé roky. Matrac však ochraňuje nielen pred znečistením, ale aj pred vlhkosťou, ktorá by mohla byť vo vnútri matraca živnou pôdou pre mikroorganizmy, či plesne. Myslite na svoje zdravie a doprajte si zdravý spánok na našich matracoch vyrobených z kvalitných materiálov od starostlivo vybraných dodávateľov. Keď budete mať v noci plnohodnotný spánok, skvalitnia sa aj Vaše dni.

About the Author

You may also like these

No Related Post