Depresia z nedostatku svetla?

Posledné mesiace som si všimla,že chodím domov stále podráždená. Naozaj som však nevedela, aký to má dôvod. Nebudem klamať, vážne som z toho bola celkom zmagorená. Pretože doma bolo všetko tak, ako stále. Stále rovnaká vôňa, nič mi tam nezapáchalo. V celku aj poriadok, čo som bola prekvapená. A proste neviem prečo, ale cítila som sa doma naozaj neustále nejako otrávene a podráždene. Nerozumela som tomu, ale vedela som, že musím nejako vyskúmať, čo je vo veci a prečo sa cítim tak, ako sa cítim. Začala som teda pátrať po príčine. Chodila som po byte a sledovala som, čo sa deje.

žárovky

Celkovo som neprišla na nič, čo by ma doma iritovalo.Žiadny nevhodný kus nábytku. Žiadna hlúposť, ktorá proste nevyzerá dobre. A celkovo naozaj nebolo nič, čo by mi prekážalo. Už som si o sebe začala myslieť, že som totálne vadná, keď mi to potom došlo. Mám doma neuveriteľnú tmu. Naozaj tmisko. Alebo tmu tmúcu. Povedzte si to ako len chcete, ale verte tomu, že ma to rozhodilo. Vedela som, že to nie je dobré pre oči, ale ani pre depresiu, keďže nedostatok svetla spôsobuje melancholickú náladu. Takže som sa rozhodla, že to musím jednoznačne zmeniť.

skleněná žárovka

Otázka však bola, ako na to? Na trhu existuje toľko svetiel, až je to úplne smiešne a práve preto som musela urobiť niečo preto, aby som mala doma tie najlepšie. Najvychválenejšia technológia je v poslednej dobe práve led https://www.ledprodukt.sk, takže som sa rozhodla, že niečo vyskúšam. A musím povedať, že som nikdy nebola s ničím tak veľmi spokojná. A nie je to len póza, je to jednoducho fakt, ktorý proste človek neoklame. Musela som byť spokojná, pretože to svietilo podľa mojich predstáv a aby toho nebolo málo, naozaj som mala pocit, že mám inú náladu, že sa proste cítim lepšie a pozitívnejšie naladená. Takže to asi má svoj vlastný význam, no nie? Som fakt šťastná ako blcha a verím, že bude každý, kto chce zmenu osvetlenia.

About the Author

You may also like these

No Related Post